ما در شبکه های اجتماعی

به فروشگاه مهین بانو خوش آمدید

داستان ما

مهین بانو

به یاری خدا سال ۱۳۸۷ کار را شروع کردم.بعداز گذراندن دوره های گوناگون طراحی لباس و الگوسازی ودوخت و سالها علاقه ومطالعه هنروهنرمند و ایران و فرهنگ ایرانی کار آغازشد.
دوست داشتم طرح لباس بزنم ، با خطوط و رنگها کار کنم. از طبیعت الهام گرفتم و ازهنرو از موسیقی،از پوشاک اقوام ایرانی .اتفاقات شگرفی میافتاد .باحس خوب آفریدن کاری نو هرروز سرکار میامدم و همراهان بسیارخوبی در این مسیریافتم.
چیدن رنگها و عناصرهنری و بصری کنارهم ، رسیدن به کمال کار،تکمیل یک قصه ،برش پارچه و دوخت لباس وچیدمان دیگرعناصرهنری روی آن تا پایان وسپس از شما خواستیم بیاین و کارهامون را ببینید و نظر بدید، بپوشید و زیبا بشید، زیباتر بشید.حس خوب زیبایی و شیک بودن داشته باشین.شما که زیبا باشید ، شما که حالتون خوب باشه حال عزیزانتون هم بهتر میشه. اصلا دنیا جای بهتری برای همه میشه می خواستیم سهمی در ساخت دنیای بهتری برای شما داشته باشیم.برای شما بانوی فرهیخته و تحصیل کرده و توانا ،شما که ارزشهای زندگی اجتماعی را می شناسید و بر آنها باور دارید و می خواهید در عین حفظ این اعتقادات، زیبا و کامل در اجتماع حضور یابید.خوشحالیم که اینجاییم و توانسته ایم درکنارتون باشیم.در جشنها و شادیها و سفرهاتون و در زندگی هرروزتون ، درمحل کار، مطب ،دانشگاه ، جشنواره ها و کنفرانسها با شما بودیم و این برای ما افتخار بزرگیست.
اکنون که وبسایت مهین بانو آغاز به کار کرده و امید داریم که هر چه بیشتر، تواناتروسریعترو در تمام ایران زمین بتونیم در خدمتتون باشیم .
داستان ما در کنارشما ادامه داره ،از اینکه ما را انتخاب کردیدازتون ممنونیم و امیدواریم که با خدمات جدیدتر و بهتر بتونیم شما را همچنان همراه خود داشته باشیم.
منتظر خدمات نوین ما باشید…

about
طراحی 90%
خیاطی 95%
الگو سازی 93%
طراحی لباس 96%
تخصص های تیم مهین بانو